Tjeter ngjarje e rende ne Qarkun Fier, gjendet i varur nga familjaret...

Tjeter ngjarje e rende ne Qarkun Fier, gjendet i varur nga familjaret 13 vjecari

14274
SHPËRNDAJE

Lushnjë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 18:00, në spitalin e Lushnjës është sjellë nga prindërit pa shënja jete, djali i tyre 13-vjeçar, banues në fshatin Golem, i cili dyshohet se është vetëvarur në banesë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentimin e plotë të saj.

S'KA KOMENTE