Tjeter aksident ne qender te Fierit, makina perplas motoristin e picave

Tjeter aksident ne qender te Fierit, makina perplas motoristin e picave

3787
SHPËRNDAJE

Nje tjeter aksident eshte rregjistruar kete mesdite ne Fier. Aksidenti ka ndodhur ne qender te qytetit ne kryqezimin e semaforeve. Nje automjet ka perplasur drejtuesin e motorit te nje picerie dhe me pas eshte larguar nga vendngjarja.Drejtuesi i motorit fatmiresisht ka shpetuar vetem me disa lendime nderkohe qe drejtuesi i mjetit qe e perplasi eshte larguar.

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 12:25, te kryqëzimi në qëndër të qytetit Fier, automjeti tip “Golf” në pronësi të shtetasit A. K., është përplasur me një motomjet picerie që drejtohej nga shtetasi M. S., 29 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i automjetit pas aksidentit është larguar nga vendngjarja.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE