Tifozit holandez i vihen prangat nga “Shqiponjat” teksa hynte ne stadium

Tifozit holandez i vihen prangat nga “Shqiponjat” teksa hynte ne stadium

881
SHPËRNDAJE

Prej orës 18:00 ka nisur hyrja e tifozëve në stadiumin “Arena Kombëtare”, ku do të luhet finalja e Conference League mes Romës dhe Feyenoord.

Teksa po raportohej live, kamera e Klan News ka fiksuar momentin e arrestimit të një tifozi të Feyenoord. Ai kishte arritur të kalonte kordonin e parë të policisë, por më pas i janë vënë prangat.

Ende nuk dihet arsyeja e arrestimit të këtij tifozi.o

S'KA KOMENTE