Tenton vetevritet me nje thike 30 vjecari nga Patosi

Tenton vetevritet me nje thike 30 vjecari nga Patosi

974
SHPËRNDAJE

Mengjesin e sotem ne lagjen “Naftetari” Patos shtetasi L.Xhelaj rreth 30 vjec si pasoje e depresionit ka mare thiken dhe ka demtuar veten . Shtetasi ne fjale eshte mbyllur ne banese ne katit e pare te nje pallati ku ai banon.
Forcat te shumta policie , ambulanca dhe forcat zjarrefikese ne vendgjarje
Po negociohet me personin e siperpermendur pasi eshte mbyllur ne banese qe prej ores 06.00 te kesaj te enjteje.

S'KA KOMENTE