Tensione në hyrje te Kuvendit, Garda nuk lejon deputetë të PD të...

Tensione në hyrje te Kuvendit, Garda nuk lejon deputetë të PD të përjashtuar te hyjne ne seance

96
SHPËRNDAJE

Pak minuta para nisjes së seancës plenare dhe njëkohësisht edhe nisjen se protestës të thirrur nga Sali Berisha, ka pasur tensione në hyrje tr kuvendit Garda nuk lejon që të hyjnë disa deputetë të PD.

Mësohet se disa deputetë të Partisë Demokratike të cilët janë përjashtuar me 8 ditë nga parlamenti po tentojnë të hyjnë me forcë, por nuk janë lejuar nga garda.

S'KA KOMENTE