Zyrtare: Apple do prezantoje iPhone 8 në shtabin e saj të ri...

Zyrtare: Apple do prezantoje iPhone 8 në shtabin e saj të ri ‘Spaceship’ më 12 shtator

19
SHPËRNDAJE

Apple ka njoftuar mediat kryesore mbi prezantimin e iphone 8 ne 12 Shtator.Firma sot ka dërguar ftesa në mediat kyçe për ngjarjen, e cila pritet gjithashtu të shohë nisjen e një iPhone 7 dhe 7 Plus, një version të ri të Apple Watch dhe një TV të ri Apple 4K.Iphone i ri do te dale ne shitje ne 22 Shtator ne sasi te limituar dhe me nje cmim prej 1000$

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.