Video/Ja si do jete Galaxy S9

Video/Ja si do jete Galaxy S9

65
SHPËRNDAJE

I sapo hedhuri në treg Samsung Galaxy S8 ende nuk është përhapur mirë ende, ndërsa thashethemet dhe konceptet e para të pasardhësit e tij Samsung Galaxy S9, janë duke pushtuar portalet teknologjike.
Sipas fotove që qarkullojnë në internet, smartphone i ri i Samsung do të jetë i mahnitshëm ku 95% do të zihet nga ekrani 5.8 inch, 4K AMOLED Infinity Display, Snapdragon 845 CPU, dy kamera të pasme me 12MP, 6 dhe 8 GB RAM dhe kamerën e përparme 8MP.
Sipas Concept-Phones, Samsung Galaxy S9 ka një ekran që shkon deri në fund dhe ballina e lartë e pajisjes është shkurtuar në mënyrë drastike, me një kamerë të vogël për selfie.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.