Tenda me panele diellore qe do ju ofrojne rehati maksimale

Tenda me panele diellore qe do ju ofrojne rehati maksimale

961
SHPËRNDAJE

“Kaleidoscope” dhe kompania franceze e telekomunikacionit  “Orange” kanë krijuar një tendë dielli revolucionare. 

E quajtur  “Orange Solar Tent” ajo përthith nxhetësinë duke mbajtur çadrën e ngrohtë natën dhe gjithashtu reflekton dritën e tepërt për të bërë qëndrim tuaj aty sa më të rehatshëm.

 

Ajo përmban tre pjesë me qeliza fotovoltaike dhe është mjaft komode për të fjetur. Tenda është e orientuar nga lindja në perëndim për të lejuar një ekspozim maksimal ndaj diellit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.