Telefonat me te mire te 2016-tes

Telefonat me te mire te 2016-tes

290
SHPËRNDAJE

Nëse jeni duke kërkuar për një telefon të ri Android mund te zgjidhni disa prej ketyre qe do rendisim me poshte.

Një nga pikat e forta të sistemit Android është shumëllojshmëria e smartphones qe mund te jene ne dispizicionin tuaj.

Ju munt të zgjidhni një telefon të përshtatshëm Android për të përmbushur nevojat dhe dëshirat tuaja.

Nëse jeni duke kërkuar për telefonat me të mire Android në dispozicion tani, ata jane:

Samsung Galaxy S7 and S7 Edge

Nexus 6P

Samsung Galaxy Note 5

BlackBerry Priv

Moto X Pure Edition (2015)

LG V10

LG G5

Samsung Galaxy S6

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.