Tani dime daten e nxjerrjes ne treg te “GALAXY NOTE 6”

Tani dime daten e nxjerrjes ne treg te “GALAXY NOTE 6”

61
SHPËRNDAJE

Pasardhësi i telefonit inteligjen Samsung Galaxy Note 5 ka qenë subjekt i disa thashethemeve së fundmi. Megjithatë, ajo që nuk keni dëgjuar deri tani është koha e nxjerrjes ne treg.

Sidoqoftë, kjo ka ndryshuar tani sepse @evleaks ka zbuluar datën. Galaxy Note 6 në Shtetet e Bashkuara të Amerikës më 15 gusht do të jete ne dyqane telefoni i ri nga kompania Samsung.

Galaxy Note 6 thuhet se do të ketë procesor Snapdragon 832 SoC, ekran 5.8 inç QHD, si dhe 6 apo 8GB

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.