Shekspiri ne formatin iPad

Shekspiri ne formatin iPad

42
SHPËRNDAJE

Aktoret kane qene pjese e ndihmes per krijimin e nje aplikacioni te quajtur “Heuristic Shekspare” i pershtatshem per iPad.

Pjese e ketij realizimi te pershtatur per iPad jane dhe aktori i njohur i “Zoteria i Unazes” McKellen dhe regjizori Richard Loncraine.

37 vepra te Shekspirit si dhe nje pershkrim i jetes se tij do te jene pjese e kesaj nderrmarje nga Apple.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.