Prezantohet sensori i padukshem per shenjat e gishtave

Prezantohet sensori i padukshem per shenjat e gishtave

55
SHPËRNDAJE

Sensorët e gjurmëve të gishtave janë duke u bërë gjithnjë e më të pranishëm në smartphon-at tuaj.

Por në shumicën e telefonave ata janë mjaft të dukshëm si për shembull butonat në pjesën e përparme të iPhone apo Galaxy S7, ose një çelës automatik te shumica e paisjeve të Huaëei dhe  LG G5.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.