Njihuni me telefonin me te vogel Android te prodhuar ndonjehere

Njihuni me telefonin me te vogel Android te prodhuar ndonjehere

41
SHPËRNDAJE

Por edhe ky iPhone i vogël duket i madh nësë e krahasojmë me telefonin më të ri Android të quajtur Posh Mobile Micro X S240.  Telefoni i ri ka një ekran 2,4-inç, hapësirë 4GB, 512MB RAM, një procesor me dy bërthama, kamerë të pasme dhe të përparme 2 megapixel si edhe Android 4.4 KitKat.

Sigurisht ashtu si pritej në ekranin kryesor ju nuk mund të vendosni shumë ikona aplikacionesh, por mund të vendosni ato më kryesoret si: galerinë e fotove, muzikën etj. Gjithashtu për shkak të hapësirës së vogël ju aty nuk mund të instaloni apo të përditësoni një numër të madh aplikacionesh.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.