Ne shtator Apple nxjerr ne treg iPhone 7 dhe Iphone 7 plus

Ne shtator Apple nxjerr ne treg iPhone 7 dhe Iphone 7 plus

59
SHPËRNDAJE

Sipas disa thashethemeve që po qarkullojnë së fundmi thuhet se Apple në muajin shtator të këtij viti do të hedhë në treg iPhone 7 dhe iPhone 7 plus.

Iphonë 6s dukej dukej thuajse njësoj si si iPhone 6, por pritet që ndryshimet që konsumatorët kanë pritur, do të vijnë te iPhone 7.  Ai mund të jetë vetëm 6.5-6mm, pra më i hollë se iPhone 6s, i cili ishte 7.1 mm. Do të jetë i gjithi metalik dhe do të ketë më shumë hapësirë

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.