Muzeu “GEORGE LUCAS” ka nevoje per një shtëpi të re

Muzeu “GEORGE LUCAS” ka nevoje per një shtëpi të re

43
SHPËRNDAJE

Ndjekesit e serialeve Star Wars jane te paduruar te shohin muzeun e madh të përkushtuar për krijuesin George Lucas.

Do të duhet te presin dhe pak kohe qe kjo te realizohet vetem se duhet te udhëtojne nga vendet e tjera ne Çikago.

Cikago eshte qyteti i dytë i cili u zgjodh për të organizuar ngritjen e  George Lucas Muzeun, për shkak se aty është vendlindja e gruas se Lucas.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.