Kamioni qe transporton nje peme te pa prere

Kamioni qe transporton nje peme te pa prere

89
SHPËRNDAJE

Ky kamion mund të transportojë pemë me një diametër rreth 31 cm dhe peshë 9.75 ton duke përfshirë edhe transportuesit.

transportuesja-e-pemeve-5Në treg ka edhe kompani të tjera me këtë lloj transportuesi si përshembull: “Holmac” dhe “The BobCat”, por ajo që e dallon kamionin “Truck Spade” prej tyre është madhësia e ngarkesës, që mund të mbajë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.