iPhone 7

iPhone 7

50
SHPËRNDAJE

Një nga ndryshimet më të mëdha të përfolura kohët e fundit për iPhone 7 ishte se celulari i ri nuk do të ketë porten 3.5mm për kufje. Por një raport i ri sugjeron se celulari do ta ruaje këtë port.

Sipas raporteve të reja nga Kina, komponentët e brendshëm të pajisjes së ardhshme të Apple kanë treguar se porta e kufjeve 3.5mm për kufje do te jete.

Faqja kineze Weibo thotë se celulari i ri i Apple është i projektuar me porten e kufjeve  dhe se do t’i ngjajë shumë iPhone 6S.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.