Hudson Mohawke, muzika gjithmone me vete

Hudson Mohawke, muzika gjithmone me vete

44
SHPËRNDAJE

Hudson Mohawke, eshte një nga aparaturat më të kërkuara qe mund te kompozoje dhe realiroje hite muzikore edhe kur jeni duke udhetuar.

Ka një pamje te bukur po kështu që mund ta perdorni dhe ne pushimet  midis ngrënies gjatë fluturimit.

Këto mjete dhe arsenali praktik dhe qe mund ta merrni kudo me vete bejne  qe muzika të tingëllojë sikur keni punuar në një studio.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.