HP prezanton Elite X3

HP prezanton Elite X3

53
SHPËRNDAJE

HP prezantoi gjatë “Kongresit Botëror të Telefonave” një telefon inteligjent , i cili kryen të gjitha funksionet e një kompjuteri. 

I quajtur Elite x3, ofron disa specifika të cilësisë së lartë, si përshembull procesorin Snapdragon 820 SoC dhe 4GB RAM. HP Elite x3 ka një hapësirë të brendshme prej 64GB (e cila me anë të kartës microSD mund të arrijë deri në 2TB) dhe një bateri me kapacitet 4,150mAh.

Telefoni përdor gjithashtu verifikimet biometrike, si skanerin e syrit në anën e përparme dhe gjurmët e gishtave në anën e pasme

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.