BMW krijon kepucet qe nuk lejojne femijet te rrezohen

BMW krijon kepucet qe nuk lejojne femijet te rrezohen

38
SHPËRNDAJE

Prodhuesi gjerman i makianve “BMW” ka krijuar një palë këpucë, të cilat nuk do ti lejojnë fëmijët të rrëzohen.

Ato quhen “xDrive Baby Boots” dhe i ndihmojnë fëmijët nën moshën 3 vjeç të rruajnë ekujlibrin. Duke përdorur një teknologji revolucionare, “BMW” përdor goma që reagojnë shumë shpejt në kushte dhe sipërfaqe të ndryshme, duke ofruar  një siguri maksimale për beben tuaj.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.