BMW I8 eshte makina qe cdo prodhues duhet te synoje

BMW I8 eshte makina qe cdo prodhues duhet te synoje

67
SHPËRNDAJE

Eshtë e qartë se krijuesit kesaj makine tani janë pro perdorimit te motorrit elektrik, edhe pse eshte e veshtire qe klientet te besojne se nje makinë elektrike sportive te kape shpejtesi te larta dhe te kete performance fantastike.

Cmimi fillon nga 250,000 dollare nderkohe qe makinat e tjera sportive si Lamborghini, McLaren, Porsche dhe Ferrari-ata absolutisht duhet të jenë te kujdesshem kur te paraqiten me modelet e reja, i8 i konkuron bindshem.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.