Apple me tre produkte te reja iPhone 7 (pro) & Apple Watch...

Apple me tre produkte te reja iPhone 7 (pro) & Apple Watch 2

59
SHPËRNDAJE

Apple do të nxjerrë iPhone 7 ne linjën e prodhimit te telefonave këtë vit.

Por ndryshe nga vitet e kaluara do të ketë tre modele: iPhone 7, iPhone 7 Plus dhe iPhone 7 Pro.

Kjo e fundit do të shfaqë një kamera nga te dyja anet di dhe karakteristika të shumta “Pro”.

Megjithatë Apple duhet të punojnë aplikacionet qe te mos jene kaq te lidhur me njeri tjetrin, sidoqofte marka po pergatitet qe me keto produkte te rrise shitjet.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.