Aplikacioni me i ri, qe ju shperblen me para nese ngisni mire...

Aplikacioni me i ri, qe ju shperblen me para nese ngisni mire makinen

57
SHPËRNDAJE

Kompania më e madhe e sigurimeve në Gjermani ka krijuar një aplikacion, i cili ju jep para nësë ju drejtoni mirë makinën tuaj.

Aplikacioni i quajtur “Bonus Drive” është ofruar nga kompania e shërbimeve financiare në Mynih Allianz. Ai vlerëson çdo hap të lëvizjes me makinë, shpejtësinë e përgjithshme, kohën e frenimit, mënyrën sesi merrni kthesat si dhe pozicionimin e saj.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.