Amazon prezanton Kindle-n e ri

Amazon prezanton Kindle-n e ri

48
SHPËRNDAJE

Amazon do të zbuloj një e-lexues Kindle javën e ardhshme, ka bërë të ditur themeluesi i kompanisë dhe shefi ekzekutiv Jeff Bezos.

“Vëmendje lexues – e gjitha e re, në majë të linjës, Kindle, pothuajse gati, brezi i tetë, detajet javën e ardhshme…” ka shkruar ai në Twitter.

Pajisja e re do të jetë pasardhëse e gjeneratës së shtatë Kindle Voyage, e cila doli në shitje në fund të vitit 2014.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.