Afron data per shitjen e iphone7, ja sa do kushtoje

Afron data per shitjen e iphone7, ja sa do kushtoje

365
SHPËRNDAJE

iPhonet 7Apple, telefoni i ri, që pritet të vijë në shtator, do të ketë çmime të njëjta sikur iPhone 6S dhe iPhone 6S Plus.
iPhone 7 do të ketë çmim prej më pak se 700 euro në versionin më të lirë, aq sa kushtoi edhe modeli iPhone 6S kur doli në treg. iphone-7-concept-ciccarese_1466756330-1562878
Çmimi i njëjtë do të jetë edhe për telefonin më të fuqishëm, iPhone 7 Plus që do të kushtojë rreth 1000 euro, aq sa kushtoi edhe iPhone 6S Plus me 128 GB hapësirë të brendshme. /a.ke/

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.