Zjarr në kodrën mbi Tepelenë,rrezik te përhapet drejt qytetit.

Zjarr në kodrën mbi Tepelenë,rrezik te përhapet drejt qytetit.

40
SHPËRNDAJE

Një zjarr i përmasave të mëdha, i rënë në kodrën mbi Tepelenë, po përhapet me shpejtësi drejt qytetit.

Prej përhapjes së flakëve rrezikohen banesat e lagjes “15 Shtatori”, spitali dhe depot e ujit. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.