Vrasja ne Tirane ,identifikohet personi i egzekutuar

Vrasja ne Tirane ,identifikohet personi i egzekutuar

93
SHPËRNDAJE

Është identifikuar personi i vrarë në mënyrë mafioze në Tiranë.

Ai është qëlluar një herë dhe është lënë i vdekur në trotuar në zonën e ish-bllokut në Tiranë, tek rruga ‘Nikolla Tupe’.

Viktima eshte identifikuar nga policia, eshte 64 vjecari Memli Begalla

Sot rreth orës 21:00, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë se në rrugën “Nikolla Tupe” ne sheshin mes pallateve një shtetas ndodhet i shtrirë në toke.

Menjeherë në vendgjarje kanë mbërritur shërbimet e Policisë dhe ambulanca ku nga veprimet paraprake ka rezultuar se eshte vrare ne arme zjarri shtetasi Memli Begalla rreth 64 vjeç nga Tepelena

Policia po verifikon për një makinë tip BMW që është parë pranë vend-ngjarjes.64 vjecari është qëlluar me silenciator me nje plumb ne koke sapo ka dalë nga vetura e tij dhe autorët janë larguar me një BMW të zezë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.