Video/Shikoni se me cfar eskorte leviz Rama ne Prishtine

Video/Shikoni se me cfar eskorte leviz Rama ne Prishtine

81
SHPËRNDAJE

Ish kryeminustri Sali Berisha e ka quajtur burracak kryeministrin aktual Edi Rama pasi nuk mund te udhetoj dot i lire dhe pa mbrojtje si kryeministra dhe udheheheqes te tjere te ketij vendi. 

Asnjeher me pare nuk eshte pare kaq shume mjete dhe eskort per levizjet e nje kryeministri shqiptar .Berisha ka komentuar sot ne rrjetin social facebook eskorten me te cilen leviz Kryeministri aktual i shqiperise Edi Rama ne Prishtine.


Rama i tmerruar nga vizita ne Prishtine. Shoqerohet nga nje eskorte me 17 makina te blinduara. Ky eshte burracak! 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.