Video/Sherr me grushta në Fier, ndërhyn policia por fugonit i thyejnë xhamin

Video/Sherr me grushta në Fier, ndërhyn policia por fugonit i thyejnë xhamin

1630
SHPËRNDAJE

FIER- Sherret masive, mes djemve dhe vajzave që i zgjidhin problemet sipas mënyrës së tyre sa vijnë e shtohen, madje në rastin e fundit që raportohet të ketë ndodhur në lagjen “1 Maji” të Fierit, e ka pësuar edhe policia.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.