Video/META NE FIER:RILINDJA ORGANIZATE KRIMINALE

Video/META NE FIER:RILINDJA ORGANIZATE KRIMINALE

270
SHPËRNDAJE

President i zgjedhur  Ilir META ka drejtuar akuza te ashpra ndaj Socialisteve dhe ne vecanti ndaj Gramoz RUCIT dhe Edi Rames.Ashpersimi i toneve ne kete fushate ka ardhur si pasoje e nje ngjarje te ndodhur sot ne Zharrez ku eshte dhunuar nje antar i LRI -se.Ilir Meta ka bere fajtor per kete situate Edi Ramen dhe Gramoz Rucim te cilet sipas Metes dirigjojne te gjitha situatat e tilla duke dhunuar antaret e LSI.

“E di Mirë unë se kush është gramor Ruçi. Gramoz Ruçi ka ikur me fustan në 96-n. Rilindja është organizatë kriminale që do të ndëshkohet me votë në 25 qershor. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.