Video/Do habiteni kush i vendos gjoben drejtuesit te mjetit

Video/Do habiteni kush i vendos gjoben drejtuesit te mjetit

99
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama habit perseri me veprimet e tij.  Se fundmi kryeministri Rama  ka publikuar nje video ku shihet ne rolin e policit qe vendos gjobe nje drejtuesi automjeti qe ka shkelur kodin rrugor. Video qe shfaqet percjell mesazhin se po behet shtet me rregulla dhe ku te gjithe duhet te paguajne dhe se nga vjelja e ketyre gjobave kryhen sherbimet ndaj komunitetit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.