Vetevaret ne kasollen e bagetive nje grua ne Mallakaster

Vetevaret ne kasollen e bagetive nje grua ne Mallakaster

621
SHPËRNDAJE

Nje ngjarje rende ka ndodhur ne Mallakaster. Nje grua rreth 68 vjec eshte vetevarur ne kasollen e bagetive. Kane qene familjaret dhe komshinjt qe kane pare te tmerruar kete skene dhe kane njoftuar policine por ka qene teper vone per ti shpetuar jeten

Më datë 13.02.2018, në fshatin Ninësh, pranë banesës, në kasollen e bagëtive, është vetëvarur shtetasja E.H vjeç 68. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Fier. Neni 99 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.