Vajza Shqiptare puth djalin nga Serbia

Vajza Shqiptare puth djalin nga Serbia

156
SHPËRNDAJE

Fotografia, që nuk dihet se ku u realizua, tashmë ka tronditur rrjetet sociale.
Një djalë i veshur me bluzë me flamur të Serbisë dhe një vajzë e veshur me bluzë më flamurin kombëtar, kanë realizuar një fotografi, ku shihen duke u puthur.
Këtë fotografi e ka publikuar faqja në Facebook “Die Albaner”, në të cilën janë shkruar shumë komente nga përdoruesit e këtij rrjeti social duke thënë se duhet të jetë një montazh ose provokim për publikun. Se ku qëndron e vërteta ende nuk dihet.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.