U kap me droge,arrestohet Fieraku

U kap me droge,arrestohet Fieraku

548
SHPËRNDAJE

Drejtoria Vendore e Policisë Fier

Seksioni për narkotikët

Më datë 09.01.2018, u arrestua në flagrance shtetasi  E.S, vjeç 32, banues në Fier pasi në lagjen “Kryengritja e Fierit”, gjatë kontrollit të ushtruar iu gjet dhe bllokua 79.30 gr. lëndë e dyshuar e llojit Cannabis Sativa. Nenet 283/1 e 286 i Kodit Penal.

Nderkohe

Më datë 09.01.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasen M.Ç, vjeç 49, banuese në Fier, pasi dyshohet se në lagjen “Apollonia”, me vetëgjyqësi, nuk pranon që të lirojë dyqanin, në pronësi të shtetasit S.Ç, vjeç 53, banues Fier. Neni 277 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.