Tony Blair per pushime ne Dhermi

Tony Blair per pushime ne Dhermi

462
SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri i Britanisë së Madhe, Toni Blair, ka zgjedhur këtë vit plazhin e Dhërmiut për të kaluar pushimet verore.Ai ka mbërritur me helikopterin privat rreth orës 17 të pasdites dhe është akomoduar tek vilat qeveritare.Lajmi për mbërritjen e Blair në Dhërmi është konfirmuar nga kryebashkiaku i Himarës, Jorgo Goro.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.