Te shtëna me armë zjarri në Vlorë, 3 të plagosur

Te shtëna me armë zjarri në Vlorë, 3 të plagosur

134
SHPËRNDAJE

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar në Vlorë pasditen e sotme në zonën pranë Kishës Ortodokse.

Burime policore thanë se sipas një rindërtimi paraprak të ngjarjes, është shënuar një shkëmbim zjarri dhe tre persona kanë mbetur të plagosur.

Sipas burimeve spitalore, një prej të plagosurve ndodhet në gjendje të rëndë.

Burime nga vendngjarja thanë se disa persona nisën të debatonin e më pas ndodhën të shtënat. Banorë të zonës thonë se janë dëgjuar disa të shtëna.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.