Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, nje polic i plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, nje polic i plagosur

42
SHPËRNDAJE

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar në Tiranë mbrëmjen e sotme.Sipas informacioneve të para, të pakonfirmuara zyrtarisht nga Policia, i plagosur ka mbetur një efektiv policie Ermal Bregu inspektor policie  ne komisariatin nr 2 ne Tirane.Sipas policise punonjesi i policise eshte banor i kesaj lagje dhe nuk ka qene ne sherbim. Ai ka debatuar dhe konfliktuar me dy banor te lagjes cilet ne momentin te grindjes kane qelluar mbi te. 

Ngjarja ka ndodhur në zonën pranë “ish Parkut të Autobusëve” ku eshte shtuar prania e forcave te policise 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.