SKANDAL ne grupin e te rinjeve te PS ,publikohen foto porno

SKANDAL ne grupin e te rinjeve te PS ,publikohen foto porno

2300
SHPËRNDAJE

Një nga kryetaret e FRESSH ka dërguar foto porno në grup-chatin e hapur nga 61 kryetarët e Forumit Rinor Eurosocialist ku të rinjtë nxjerrin njoftimet për aktivitete politik.
Pas këtij momenti newsbomb.al ka kontaktuar kryetarin e FRESSH Elio Hyska dhe sekretaren e Partisë Socialiste, por asnjëri prej tyre nuk ka dashur të flasë rreth kësaj çështje.
Në foton e publikuar nga Politiko.al është fshirë numri dhe emri i vajzës, por jo identiteti i organizatës politike, pjesë e së cilës ajo është Forumit Rinor Eurosocialist Shqiptar. (marre nga express).
Por per te sqaruar keto lajme kerkuam të kontaktojme me numrin e tel te zotit Hyska i cili dilte i fikur.Xhilda është vajza e cila fshihet pas skandalit me foton porno të dërguar në chatt-in e grupit të Forumit Rinor EuroSocialist (FRESSH), ku bëjnë pjesë 61 kryetarët e forumit. Prej ditësh qarkullon foto e bërë virale ku duket foto pornografike në mesazhet e dërguara mes të rinjve.

Identitetin e saj e ka zbuluar ish- kryetari i asamblesë së FRESSH, Erind Bejko me një foto të hedhur në rrjetin e tij social Facebook.

“Me Xhildën e supersulmuar

Njeriu është shok në ditën më të mirë dhe në ditën më të vështirë të jetës.Tallavaja e moralistave le të shpërthejë duke bërë si shenjtorë dhe duke kryqëzuar secilinshkruan ai bashkë me një selfie të vetes dhe Xhildës.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.