Shfaqet çifti Nano, shikoni sa kane ndryshuar sot

Shfaqet çifti Nano, shikoni sa kane ndryshuar sot

84
SHPËRNDAJE

Prej periudhes që është shkëputur nga jeta politike e vendit daljet ne publik të ish-kryeministrit Fatos Nano kanë qenë mjaft të rralla.

Një prej tyre ka qenë në inaugurimin një hoteli, ku ai u shfaq së bashku me bashkëshorten e tij Xhoana. Në këto foto shohim se Xhoana ka shtuar ndjeshëm në peshë por duke ruajtur ëmbëlsinë e portretit të saj. Aktualisht çifti Nano jeton në Vjenë dhe janë të rralla ardhjet e tyre në Shqipëri.

Foto nga Tema

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.