“Reforma e ujit”dhe investimet ne Fier, banoret reagime te ashpra

“Reforma e ujit”dhe investimet ne Fier, banoret reagime te ashpra

446
SHPËRNDAJE

Reforma e ujit qe edhte percjelle se fundmi dhe trumpetuar me te madhe nga pushteti vendor kane pushtuar friken ne komunitet per penalitetet qe do ndiqen ne vijim. E gjithe kjo situate po perjetohet keq nga te gjithe ,jane apo s’jan debitore.

Komentet jane perhapur gjithandej ne rrjetet sociale duke shprehur indinjate per nje fushate qe po penalizon ne kohen me te keqe komunitetin. Komentuesit nuk kane kursyer as fjalorin fyes per qeverisjen si dhe shpenzimet miliarda lek per fasada

Ne pamundesi te publikimit te qindra komenteve , ja disa prej tyre

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.