Rapsodi shqiptar vret gruan, vajzën dhe veten

Rapsodi shqiptar vret gruan, vajzën dhe veten

80
SHPËRNDAJE

GJERMANI- Rapsodi i njohur kosovar, Sami Veseli vret bashkëshorten, vajzën e tij dhe më pas i jep fund jetës.
Krimi i rëndë brenda familjes ka tronditur jo vetëm Kosovën siç thonë mediat vendase, por edhe Gjermaninë, pasi prej vitesh ai jetonte e punonte atje.


Lajmin për vdekjen e trefishtë e ka dhënë një mik i afërt i Veselit, ndonëse ende nuk dihen shkaqet që e çuan rapsodin e njohur me origjinë nga Ferizaj që të të kryente aktin e rëndë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.