Qytetari i vë flakën vetes para Gjykatës 

Qytetari i vë flakën vetes para Gjykatës 

61
SHPËRNDAJE

Një qytetar vlonjat i ka vënë flakën vetes me benzinë përpara Gjykatës së Apelit Vlorë.
Informacioni paraprak nga policia:
Më datë 05.12.2017 rreth orës 10:20, Salla Operative Vlorë është njoftuar nga një telefonatë se në lagjen ”Rilindja”, përpara Gjykatës së Apelit Vlorë, një shtetas ka lyer veten më lëndë djegëse (benzinë).
Menjëherë pranë vendit të ngjarjes shkuan shërbimet e Policisë të cilët arritën të parandalonin në kohë që shtetasi A. C., 38 vjeç, të mos i shkaktonte vetes asnjë dëmtim.
Shtetasi po pyetet pranë ambienteve të Policisë për të sqaruar dhe zbardhur motivet që e çuan të ndërmerrte një veprim të tillë, ku më parë iu ofrua ndihmë psikologjike.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.