Policia rrugore e Tiranes ne aksion

Policia rrugore e Tiranes ne aksion

39
SHPËRNDAJE

Vetem diten e djeshme Policia Rrugore Tirane ka pezulluar 59 leje drejtimi, ka bllokuar 31 leje drejtimi pasi shoferet ishin gjendje te dehur.

Ka arrestuar 9 drejtues mjetesh, 71 shtetas do te kalojne ne komision si dhe 21 masa administrative.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.