Policia e Tiranës ka arrestuar Vladimir Gjutën

Policia e Tiranës ka arrestuar Vladimir Gjutën

86
SHPËRNDAJE

Policia e Tiranës ka arrestuar Vladimir Gjutën dhe shkaku është shumë larg asaj që mund të keni menduar.
Arsyeja e ndalimit të 36-vjeçarit është pikërisht “Dhunë në Familje”.
Ai ishte në masën e sigurisë “Arrest me Burg” dhe gjatë kësaj kohe rezulton se ka dhunuar të atin. 36-vjeçari akuzohet se ka thyer dhe masën e sigurisë “Arrest me Burg”.
Vladimir Gjuta akuzohet si personi që vendosi tritolin tek farmacia e të atit të Ministrit Saimir Tahiri.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.