Pamjet nga vendi i grabitjes se pikes kembimit valutor ne Levan, Fier

Pamjet nga vendi i grabitjes se pikes kembimit valutor ne Levan, Fier

258
SHPËRNDAJE

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 18:45, në Levan është grabitur me dhunë nga dy persona, te maskuar me kapuçë një pikë këmbimi e transferta parash.

Personat e dyshuar kanë marrë rreth 50 mijë lekë të reja dhe janë larguar.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Janë ngitur disa pika kontrolli dhe po punohet për kapjen e autorëve të dyshuar.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.