Nje tjeter pasdite me trafik ne Fier

Nje tjeter pasdite me trafik ne Fier

255
SHPËRNDAJE

Policia bashkiake ka bllokuar qendren kete pasdite per shkak te riparimit te rruges per ne drejtim te sheshit Europa Plaza apo Globit. Ka qene i dukshem fluksi i trafikut pergjate rtuges “Kastriot Muco” dhe ne Pedonale.Punimet ne rruge ne keto dite kane shtuar me teper trafikun brenda ne qytet nderkoh qe ne drejtim te Vlores trafiku eshte perseri shkak i mungeses se rrugeve. Vonesat ne punime per by passin edhe kete vit e kane kthyer ne problem te perdutshem trafikun per ne drejtim te bregdetit te jugut

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.