Nje djal qellon me arme mbi nje vajze dhe pastaj veten

Nje djal qellon me arme mbi nje vajze dhe pastaj veten

189
SHPËRNDAJE

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne kete te Diele ne Tirane. Nje djale identiteti i te cilit ende nuk dihet , ka qelluar me arme mbi nje vajze, dhe me pas ka qelluar edhe mbi veten. Ngjarja e rende ka ndodhur perballe spitalit Nene Tereza dhe jane derguar menjeher ne spital ne gjendje te rende.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.