Në Rimini ka Spa edhe për… kafshët!

Në Rimini ka Spa edhe për… kafshët!

52
SHPËRNDAJE

Hapet për herë të parë në detin Adriatik por edhe në Evropë një “Beach Pet Spa”, një plazh i pajisur me shumë hidromasazh për miqtë tanë me katër këmbë dhe është krejtësisht falas. Ky “Beach Pet Spa” është vetëm pak orë larg Shqipërisë, sepse ndodhet pikërisht në krahun tjetër të Adriatikut, në Itali, dhe do të hapet më 27 maj në plazhin Riccione në Rimini.

Në zonën 135-136 “Marano Beach” që i dedikohet miqve me katër këmbë, do të jenë të disponueshme shërbime të plota vetëm për qentë dhe macet, me 30 çadra të përshtatshme për ta, specialitete gastronomike dhe meqënëse ekziston një ndalim i futjes së kafshëve në det, do të ketë një “Pet Spa” të ideuar nga “Beauty Luxury” me hidromasazh dhe kromoterapi.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.