Ne pranga 3 zyrtarë dhe një oficer policie

Ne pranga 3 zyrtarë dhe një oficer policie

93
SHPËRNDAJE

Tre zyrtarë dhe një oficer policie janë vënë në pranga mesditën e sotme. Lajmi bëhet i ditur nga burime të policisë. Sipas burimeve 3 personat e arrestuar janë punonjës të koalidimit ndërsa polici është i komisariatit të Skraparit.
Mësohet se janë vënë në pranga punonjësit me inicialet A. D., 58 vjeç, H. Sh., 62 vjeç dhe D. K.,28 të gjithë banues në Berat.
I arrestuar është edhe Zaçe Kajo punonjës policie.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.