“Trailhawk” nga Jeep

“Trailhawk” nga Jeep

22
SHPËRNDAJE

Kompania Jeep, ka prezantuar ne GMSH makinen me emrin “Trailhawk” qe tregon ambicie serioze dhe aftësi te medha jashtë rrugës.

Kjo Grand Cherokee ka rrota 11 polshe qe e  ndihmojne te shkele ne cdo terren.

Jeep gjithashtu ecen me më shumë fleksibilitet në terrene të ashpëra.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.